Centrum Druku - wybór specjalistów - HP OfficeJet Pro 8022e (229W7B) [WERSJA HP+] (2024)

Możesz liczyć na wysokie prędkości drukowania dochodzące do 20 str./min1, automatyczne drukowanie dwustronne i niezawodne połączenie Wi-Fi2. Wybierz HP+ i uzyskaj 6 miesięcy Instant Ink3 oraz 1 dodatkowy rok gwarancji HP przy używaniu wyłącznie oryginalnego atramentu HP.4

To jest drukarka obsługująca technologię HP+. Wybierz opcję HP+ podczas konfiguracji urządzenia, aby aktywować korzyści. HP+
wymaga konta HP, ciągłego połączenia z internetem oraz wyłącznego korzystania z oryginalnych wkładów HP z atramentem przez cały okres eksploatacji drukarki. Więcej informacji: http://www.hp.com/plus-faq. Ta drukarka jest przeznaczona do użytku wyłącznie z wkładami wyposażonymi w nowy lub używany obwód elektroniczny firmy HP. Wykorzystuje ona także dynamiczne zabezpieczenia do blokowania wkładów z modyfikowanym nieoryginalnym obwodem elektronicznym. Okresowe aktualizacje oprogramowania sprzętowego pozwolą utrzymać skuteczność tych zabezpieczeń oraz zablokują wcześniej działające wkłady. Używany obwód elektroniczny firmy HP umożliwia korzystanie z używanych,
regenerowanych i powtórnie napełnionych wkładów. Więcej informacji: http://www.hp.com/learn/ds

 • 6 miesięcy usługi Instant Ink zawartych w HP+3
 • Do 3 lat gwarancji HP z systemem HP+4
 • Razem z systemem HP+ zyskujesz zaawansowane rozwiązania aplikacji HP Smart
 • Drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie
 • Szybkość druku wg normy ISO: Do 20 str./min w czerni; do 10 str./min w kolorze
 • Ponad 15% masy materiału plastikowego pochodzi z recyklingu
 • Podajnik na 225 arkuszy; Odbiornik papieru na 60 arkuszy
 • Panel sterowania na kolorowym ekranie dotykowym o przekątnej 2,7 cala

Zaprojektowana z myślą o oszczędzaniu Twojego czasu

 • Wyeliminuj powtarzające się etapy zadań za pomocą funkcji Shortcuts.5 Skanuj do chmury, wiadomości e-mail i wiele więcej za pośrednictwem jednego dotknięcia.5
 • Pracuj szybko i niemal bez nadzoru dzięki automatycznemu podajnikowi na 35 stron. Zyskaj możliwość automatycznego druku dwustronnego.
 • Przejmij kontrolę nad drukowaniem, skanowaniem, kopiowaniem i wysyłaniem faksów dzięki kolorowemu ekranowi dotykowemu, który umożliwia sterowanie poprzez dotykanie i przesuwanie palcami po wyświetlaczu.
 • W łatwy sposób drukuj, skanuj i kopiuj dokumenty z telefonu z aplikacji HP Smart – najlepszej w swojej klasie aplikacji do drukowania.5,6

Dzięki subskrypcji Instant Ink nigdy nie zabraknie Ci atramentu7

 • Już nigdy nie zabraknie Ci atramentu.7 Wygodne wymiany wkładów atramentowych i inteligentne dostawy w pakiecie.
 • Zaoszczędź nawet 70% dzięki subskrypcji Instant Ink.8 Zapisz się, aby otrzymywać atrament, a także zyskać dostawę i opcję recyklingu – wszystko to już od 4,99 zł amiesięcznie.
 • Spokój ducha dzięki elastycznym planom, które możesz bezpłatnie zmieniać lub anulować w dowolnym momencie.9
 • Pomóż nam skierować plastik z powrotem do drukarek dzięki przedpłaconej usłudze recyklingu w pakiecie.10

HP+: Inteligentne drukowanie już tu jest

 • Drukarka HP+ połączona z chmurą jest bardziej inteligentna – sama dba o aktualizacje i gotowość do druku.11
 • Pierwszych 6 miesięcy usługi Instant Ink w pakiecie3; po 6 miesiącach rozpoczyna się pobieranie miesięcznej opłaty do momentu jej anulowania.
 • Drukowanie i skanowanie na wyciągnięcie ręki. Korzystaj z zaawansowanych funkcji w zakresie wydajności przez 2 lata dzięki HP+.5
 • HP+ stawia planetę na pierwszym miejscu przy zerowym wskaźniku wylesiania12 i recyklingu wkładów w zamkniętym obiegu.13

Ulepszone zabezpieczenia i niezawodna łączność

 • Ogranicz przerwy w pracy dzięki funkcji samonaprawiającego się Wi-Fi, która pozwala utrzymywać łączność.2
 • Wybierz kluczowe zabezpieczenia, dzięki którym zachowasz prywatność i kontrolę.
 • Korzystaj ze wsparcia chatbota i przydatnych powiadomień dzięki aplikacji HP Smart.5
 • Z łatwością dziel się zasobami – uzyskaj dostęp do urządzenia i drukuj za pomocą łączności bezprzewodowej.2

1 Pomiarów dokonano z wykorzystaniem normy ISO/IEC 24734 (z wyłączeniem pierwszego zestawu dokumentów testowych). Więcej informacji znajduje się na stronie http://www.hp.com/go/printerclaims. Faktyczna szybkość różni się w zależności od konfiguracji systemu, systemu operacyjnego hosta, monitor portu, aplikacji programowej, sterownika i złożoności dokumentu.

2. Tryb pracy bezprzewodowej obsługuje wyłącznie częstotliwości 2,4 GHz oraz 5,0 GHz. Więcej informacji jest dostępnych na stronie http://www.hp.com/go/mobileprinting. Wi-Fi jest zastrzeżonym znakiem towarowym Wi-Fi Alliance.

3 Wymagana rejestracja w usłudze Instant Ink. Subskrypcja Instant Ink nie jest dostępna we wszystkich krajach. Subskrypcja podlega miesięcznemu limitowi stron z wybranego planu. Należy zakończyć rejestrację w subskrypcji Instant Ink w ciągu 7 dni od skonfigurowania drukarki za pomocą zalecanego przez HP procesu konfiguracji, zgodnie z instrukcjami dostarczonymi z drukarką. Jeżeli usługa nie zostanie anulowana w okresie promocyjnym online na stronie http://www.hpinstantink.com, karta kredytowa/debetowa zostanie obciążona miesięczną opłatą za usługę na podstawie wybranego planu plus podatek i opłaty za przekroczenie limitu. W okresie promocyjnym klient zostanie obciążony wszelkimi opłatami za przekroczenie limitu oraz obowiązującymi podatkami na koniec każdego miesiąca. Używanie wkładu atramentowego z zestawu jest wliczone w okres obowiązywania oferty. Na jedną drukarkę można zrealizować jedną ofertę. Oferta bezpłatnych miesięcy z Instant Ink może ulec zmianie po 30.04.2022 r. Oferty nie można wymienić na gotówkę. Oferta konfiguracyjna może być łączona z innymi ofertami; więcej szczegółów można znaleźć w regulaminach poszczególnych ofert. Wymaga ważnej karty kredytowej/debetowej, adresu e-mail oraz połączenia drukarki z internetem. Zobacz dodatkowe informacje o ofercie dostępne podczas procesu rejestracji online. Szczegóły usługi: http://www.hpinstantink.com.

4 Uzyskanie maksymalnie 3 lat gwarancji HP wiąże się z aktywacją usługi HP+ w momencie konfiguracji oraz z rejestracją online. Trzyletni okres gwarancyjny obejmuje: (1) rok standardowej gwarancji HP; (2) rok dodatkowej gwarancji HP uzyskany dzięki aktywacji usługi HP+ podczas konfiguracji; i (3) jeden rok dodatkowej gwarancji HP po dokonaniu osobnej rejestracji online, której należy dokonać na stronie http://www.hp.com/eu/bonuswarranty/ w ciągu 60 dni od zakupu drukarki. Skorzystaj z dokumentacji znajdującej się w opakowaniu z drukarką, aby uzyskać dodatkowe informacje na temat gwarancji HP. Świadczenia gwarancyjne HP obowiązują nie wykluczając wszelkich praw ustawowych przewidzianych w obowiązujących przepisach o ochronie konsumentów związanych z niezgodnością towarów z umową sprzedaży. Gwarancja HP nie ogranicza niniejszych praw ustawowych przysługujących klientowi ani nie wpływa na nie w żaden sposób. Patrz: www.hp.com/limitedwarranty.

5 Konieczne jest pobranie aplikacji HP Smart. Szczegółowe informacje dotyczące lokalnych wymogów w zakresie druku można znaleźć na stronie http://www.hp.com/go/mobileprinting. Niektóre funkcje/programy są dostępne wyłącznie w języku angielskim oraz różnią się między aplikacjami stacjonarnymi i mobilnymi. Może być wymagana subskrypcja; subskrypcja nie jest dostępna we wszystkich krajach. Zobacz szczegóły na stronie http://www.hpsmart.com. Wymagany jest dostęp do internetu i musi on być wykupiony osobno. Do pełnej funkcjonalności wymagane jest konto HP. Lista obsługiwanych systemów operacyjnych jest dostępna w sklepach z aplikacjami. Funkcje faksu służą wyłącznie do wysyłania faksów. Po 2 latach obowiązuje miesięczna opłata za kontynuację korzystania z zaawansowanych funkcji w ramach usługi HP Smart Advance. Usługa HP Smart Advance nie jest dostępna we wszystkich krajach. Więcej informacji jest dostępnych na stronie http://www.hpsmart.com.

6 W porównaniu z aplikacjami do drukowania OEM wykorzystywanymi w najlepiej sprzedających się, wyposażonych w obsługę sieci drukarki atramentowe/laserowe oraz urządzenia wielofunkcyjne do zastosowań domowych i biurowych w cenie równej 450 euro i mniej. Udział w rynku według końcowego raportu historycznego IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker za 4 kwartał 2020 r. Twierdzenia na podstawie badań aplikacji do obsługi drukowania dostarczanych przez producentów drukarek i testów oraz badań praktycznych Keypoint Intelligence z kwietnia 2021 r. zleconych przez HP. Więcej informacji jest dostępnych na stronie http://www.keypointintelligence.com/HPSmartApp.

7 Na podstawie wykorzystania planu, połączenia internetowego ze zgodną drukarką HP, ważnej karty kredytowej/debetowej, adresu e-mail oraz usługi dostawy w danym regionie geograficznym.

8 Bazując na porównaniu kosztu miesięcznej subskrypcji HP Instant Ink na 700 stron, bez zakupu dodatkowych zestawów stron, z kosztem stron wydrukowanych zgodnie ze standardem ISO/IEC 24711 za pomocą większości tradycyjnych kolorowych atramentowych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych A4 tej samej klasy korzystających z oryginalnych wkładów o standardowej wydajności w cenie: poniżej 200 EUR w większości krajów EMEA; poniżej 200 GBP w Wielkiej Brytanii. Badanie nie uwzględnia cen sprzedaży. Drukarki HP Ink Advantage zostały wykluczone ze względu na inny standard osprzętu i materiałów eksploatacyjnych. Badanie Buyers Lab z lipca 2020 r. zlecone przez HP i bazujące na publicznie dostępnych informacjach, zgodnie ze stanem na 1 czerwca 2020 r. Drukarki wybrane na podstawie udziału w rynku zgodnie z raportem IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker – Final Historical, 1. kwartał 2020 r. Więcej informacji: http://www.keypointintelligence.com/HPInstantInkROW.

9 Plan można w każdej chwili zmienić lub anulować przez internet. W razie rezygnacji z planu w usłudze HP Instant Ink można powrócić do stosowania oryginalnych wkładów Standard lub XL firmy HP. Rozszerzenia planu wchodzą w życie od razu, a opłaty zostaną zastosowane wstecznie lub w następnym cyklu rozliczeniowym, w zależności od wyboru użytkownika. Redukcje planów i rezygnacje wchodzą w życie po ostatnim dniu bieżącego okresu rozliczeniowego. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie http://instantink.hpconnected.com/terms.

10 Dostępność programu jest różna. Zwrot i recykling oryginalnych wkładów HP jest obecnie możliwy w ponad 60 krajach, terytoriach i regionach Azji, Afryki, Europy i obu Ameryk za pośrednictwem programu HP Planet Partners. Program może być niedostępny w niektórych regionach. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie http://hp.com/recycle.

11 Z wykorzystaniem technologii w ramach systemu HP+ i w porównaniu ze standardowymi drukarkami konsumenckimi HP bez HP+. Drukarki HP+ są gotowe do pracy wtedy, kiedy tego potrzebujesz, dzięki ulepszonej możliwości łączności z wykorzystaniem Smart Driver i technologii Print/Scan Doctor, zapewniają większe bezpieczeństwo dzięki technologii Smart Security, wyższą wydajność dzięki funkcjom HP Smart Advance w pakiecie na 2 lata, a także ich wykorzystanie jest bardziej zrównoważone po aktywacji drukowania Forest First i wydruków nie mających wpływu na wylesianie.

12 HP współpracuje z WWF i Arbor Day Foundation w zakresie zarządzania, przywracania i ochrony lasów na całym świecie w ramach wielu projektów. Jeśli korzystasz z HP+, to każdy wydruk, niezależnie od marki papieru, jest obsługiwany za pośrednictwem Forest Positive Framework HP, aby zapobiegać zagrożeniu wylesianiem. Składniki na papier marki HP są pozyskiwane wyłącznie z certyfikowanych, odpowiedzialnie zarządzanych lasów lub z materiałów pochodzących z recyklingu. W porównaniu do papieru innych marek, firma HP inwestuje w projekty dotyczące ponownego zalesiania, ochrony lasów lub zarządzania lasami w kluczowych rejonach świata, np. w Brazylii, w zakresie pozwalającym na zrównoważenie ilości papieru wykorzystywanej przez klientów używających z technologii HP+, które w innym przypadku mógłby nie pochodzić z odpowiedzialnych źródeł. Więcej informacji: www.hp.com/forestfirst.

13 Poprzez program HP Planet Partners (tam, gdzie jest dostępny) jako surowiec wykorzystuje się tworzywo sztuczne z recyklingu łączone z innymi materiałami do produkcji nowych oryginalnych wkładów HP oraz innych produktów używanych
na co dzień. Aby poznać szczegóły: http://www.hp.com/hprecycle.

Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) są kompletne i nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z opiekunem produktu lub naszą infolinią.

Centrum Druku - wybór specjalistów - HP OfficeJet Pro 8022e (229W7B) [WERSJA HP+] (2024)

FAQs

How do I setup my HP OfficeJet 8022e printer? ›

Install HP Smart app to complete setup and support
 1. Install printer software and drivers.
 2. Create an HP account and register your printer.
 3. Connect your printer to Wi-Fi, load paper, and install cartridges.

Where is the WPS PIN on HP OfficeJet 8022e? ›

Look for the mention WPS PIN or PIN Code on the network configuration pages. This is the code that is requested during the configuration of your printer. Type in this code which can be found on the network information pages of the printer during its configuration.

Is HP OfficeJet 8022e a laser printer? ›

HP OfficeJet 8022e All-in-One Wireless Color Inkjet Printer, Print Copy Scan Fax, 35 Sheets ADF, Touch Screen, WiFi USB Connectivity, Black and White (Renewed)

How do I setup my HP wireless printer for the first time? ›

Connect the printer with the Wireless Setup Wizard (printers with a touchscreen)
 1. Place the printer near the Wi-Fi router.
 2. Open the Setup, Network, or Wireless settings menu, and then select Wireless Setup Wizard.
 3. Select the name of your network, and then enter the password to complete the connection. Note:

How do I setup my HP printer step by step? ›

In Windows, search for and open Add a printer or scanner . Click Add a printer or scanner, and then wait for Windows to locate available printers. If your printer is found, click it, and then click Add device to complete the driver installation. If your printer is not found, continue with these steps.

Where is the 8 digit pin on an HP printer? ›

Connect HP printer with WPS Pin
 1. Turn on your printer.
 2. From the "Control Panel" press the "Wireless button"
 3. You will see a blue light start blinking.
 4. Next navigate to the "Wi-Fi protected setup" option.
 5. Select "WPS Pin" option.
 6. On printer screen you will see a 8 digits generated code that is a WPS pin.
Nov 14, 2021

Where is the 8 digit pin on a router label? ›

Type in 8-digit PIN code, you can find it on the label at the bottom of the device. Click Next, the router will set a WPA2-Personal password for your wireless network automatically.

What is the difference between HP OfficeJet Pro 8022 and 8022e? ›

HP+ Printing

The OfficeJet Pro 8022e distinguishes itself from its 8022 counterpart by being eligible for HP+, an innovative printing solution that is compatible with the official HP Smart app.

How do I know if my HP printer is inkjet or laser? ›

If your printer specifications mention ink tanks, ink cartridges and nozzle purging then you have an inkjet printer. If your printer specifications mention toner cartridges you have a laser printer. You can also search the web using your printer's model number.

Is my HP printer inkjet or laser? ›

These cartridges can be found inside the printer. If the printer's insides contain numerous cheap ink cartridges with yellow, blue, red, and black circles, then your printer is an inkjet printer. On the other hand, if your printer has only a single long ink cartridge, then your printer is a laser printer.

How do I connect my Officejet printer to my computer? ›

Your printer should have been packaged with a USB cable regardless of whether it is a wireless or wired printer. Plug the cable into your printer and your computer's USB port. The direct linking should trigger your computer to recognize the printer and start up the software needed to complete the installation.

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Pres. Lawanda Wiegand

Last Updated:

Views: 5851

Rating: 4 / 5 (71 voted)

Reviews: 86% of readers found this page helpful

Author information

Name: Pres. Lawanda Wiegand

Birthday: 1993-01-10

Address: Suite 391 6963 Ullrich Shore, Bellefort, WI 01350-7893

Phone: +6806610432415

Job: Dynamic Manufacturing Assistant

Hobby: amateur radio, Taekwondo, Wood carving, Parkour, Skateboarding, Running, Rafting

Introduction: My name is Pres. Lawanda Wiegand, I am a inquisitive, helpful, glamorous, cheerful, open, clever, innocent person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.